Apie mus

What We Do

We Make Nature Smile

I lead projects from start to finish. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Apie mus

Ko mes siekiame?

Savo veikla mes stengiamės pasiekti

• Kad liga būtų diagnozuojama ankstyvose stadijose, kad būtų skiriamas atitinkamas gydymas ir išrašomi vaistai Alzheimerio ligai gydyti,o ne bet kokie kitokie vaistai demencijai gydyti.
• Kad būtų išvystyta slaugos ligoninių, dienos centrų ir socialinių paslaugų tinklas ir slaugos našta negultų vien ant ligonio artimųjų pečių.
• Kad tai pasiekti mes kreipiamės į Sveikatos apsaugos ministeriją bei Socialinių reikalų ir darbo apsaugos ministeriją. Valstybinę ligonių kasą, Prezidentūrą, Seimą, Nacionalinę sveikatos tarybą.

Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, atsidarius sienoms prasidėjo informacijos antplūdis. Sužinota apie įvairias teises, galimybes, ligas, atradimus. Pradėjo kurtis visuomeninės pacientų organizacijos. Alzheimerio liga buvo negirdėtas susirgimas. Taigi veiklos pradžioje Alzheimerio liga buvo ignoruojama ir nepripažįstama. Ne tik visuomenei, bet ir medikams trūko žinių, informacijos ir supratingumo. Dažnai iš medikų pacientai sulaukdavo tokios pastabos :,,Pažiūrėkite į pasą”, arba ,,nieko čia nepadarysi, senatvė atėjo”, ir rekomendaciją ,,tai išgerkite raminančių, migdomųjų, nuo spaudimo vaistų, arbatėlės”.

Siekdami šviesti visuomenę, užpildyti žinių stokos spragą, dalyvavome televizijos laidose „KORIDA“, „PASKUTINĖ KRYŽKELĖ“, „PRAŠAU ŽODŽIO“, „JAU SAULELĖ VAKAROP“, sveikatos laidose.
Lietuvos radijo laidose „SVEIKATA“ ne kartą buvo skelbiama informacija apie Alzheimerio ligą.

Skelbti straipsniai dienraščiuose „Respublika“, „Lietuvos rytas“, „Kauno diena“. Žurnaluose „Veidas“, „Moters savaitgalis“, „Slauga“. Laikraščiuose „Laikas“, ,,Lietuvos sveikata“.

2002 m. ir 2003 m. Lietuvos Alzheimerio ligos asociacija rado rėmėjus ir išleido žurnalą ,,ALZHEIMERIO LIGA. KAS TAI? ” 10 000 egz. tiražais. Žurnalas buvo labai paklausus. Buvo dalinamas vaistinėse, poliklinikose, ligoninėse. Dabar jį galima rasti visose didesnėse Lietuvos bibliotekose. Kadangi rėmėjų daugiau neatsirado, žurnalo leidyba nutraukta. Dabar praėjus daugeliui metų, suprantu, kad vėl gerai būtų išleisti tokį informacinį žurnalą, nes yra labai daug žmonių, kuriems patinka laikyti rankose spausdintą leidinį ir ramiai skaityti. Jeigu pamiršta ką ten įdomaus perskaitė, tai vėl gali pasiimti ir pasitikslinti informaciją.